Karnawał cały rok, czyli co dają przebieranki w łóżku

Jak ważny w pożyciu może być strój erotyczny, przekonały się pary, które niekoniecznie na stałe włączyły ten typ urozmaicenia do swojej sypialni. Niekoniecznie trzeba polubić ten rodzaj rozrywki erotycznej, jednak warto spróbować i przekonać się, co można zyskać dzięki przebierankom!

A może by coś zmienić?

Znacie się doskonale, perfekcyjnie nacie swoje seksualne potrzeby. Brzmi jak bajka, prawda? Czasami jednak aż takie kompetencje w spełnianiu ”zachcianek” łóżkowych nie są zdolnością sprzyjającą bliskości. Czemu? Cóż… Skoro oboje wiecie, co lubi druga połówka, to zapewne podświadome wpadliście w pułapkę, jaką jest rutynowe podejście do seksu.

Przewidywalna gra wstępna, standardowe pozycje, podobny czas zbliżenia. Pożycie seksualne jest jednak kapryśnym kochankiem, który nudy absolutnie nie nudzi. Może więc zaskoczcie siebie nawzajem wprowadzaniem urozmaicenia, jakim jest nowa postać w sypialni? I wcale nie chodzi o trójkąt, lecz o korzystanie ze strojów erotycznych.

Gdy nagość to zbyt mało…

Strój Adama i Ewy? Czemu nie, nagość jest w porządku. Aczkolwiek warto czasem zrezygnować z tej kreacji na rzecz fenomenalnie podgrzewających atmosferę przebieranek. Zakazany owoc kusi i już sam fakt, ze do zdjęcia macie znacznie więcej niż zwykle powoduje, iż ciśnienie w żyłach wzrasta. Odczuwane zniecierpliwienie większa stężenie testosteronu, a więc także poziom libido. A dalej, to już wiadomo…

Marzenia sprzed lat

Życie pisze różne scenariusze i rzadko kiedy dziecięce marzenia zostają brutalnie zweryfikowane przez dorosłość. Co jednak, jeżeli marzenie o zostaniu policjantem, lekarzem czy nawet inżynierem wciąż tkwi gdzieś w psychice do tego stopnia, że działa pobudzająco na libido? Nic prostszego – dobre seks shopy pełne są akcesoriów i ubrań, które pozwolą choćby na kilka chwil stać się kimś innym. Bez wątpienia w takim wdzianku poczujesz się lepiej, a pewność siebie dodaje seksapilu.

Skrywane fantazje

Drugą stroną medalu jest sytuacja, kiedy to marzysz o miłosnym uniesieniu z przedstawicielem określonej grupy zawodowej. Wówczas dyskretnie możesz podsunąć drugiej połówce pomysł na przebieranki. Kilka elementów wyposażenia jeszcze silniej podziała na zmysły i pozwoli spojrzeć na ukochanego/ukochaną z nieco innej perspektywy. A Ty przekonasz się, czy ten seksowny policjant albo atrakcyjna pielęgniarka faktycznie są spełnieniem marzeń.

Nuda, a co to takiego?

Wspomniana powyżej nuda jest jednym z czynników, który konsekwentnie krok po kroku niszczy związki. Zamknijcie drzwi sypialni, zamykając je jednocześnie rutynie przed nosem. I nie zapomnijcie wziąć tam ze sobą kostiumów ulubionych postaci. Preferujecie zawody, postaci historyczne albo bohaterów pop-kultury? No to do dzieła! Taki pstryczek w nos nie tylko zrobi na złość rutynie, ale przede wszystkim nie pozwoli zapomnieć genialnych chwil w objęciach ukochanej osoby, która być może dostrzega problem nudy, ale boi się o nim powiedzieć.

Seks to zabawa!

Czym jest, a przynajmniej powinien być seks? Odlotową zabawą! Nawet zapłodnieniu, pomimo jego ważności, nie powinien towarzyszyć przesadny patos. Gadżety erotyczne mają na celu wprowadzić nowy element do pożycia i zachęcać dodatkową dozą przyjemności oraz śmiechu. Stroje erotyczne służą dokładnie temu samemu celowi. Zatem w co pobawicie się dzisiaj? Seks ma dać wyzwolenie, pozwolić na chwilowy brak ograniczeń, co dotyczy zarówno samemu aktu, jak i gry wstępnej oraz planów na przyjemne spędzenie czasu z partnerem. Dajcie się ponieść choćby wyobraźni!